eui headUkrainian (UA)English (United Kingdom)

Останні новини(04/20/19) ERASMUS+

ВІДБУВСЯ ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР З ОРГАНІЗАЦІЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ЗА ПРОГРАМОЮ ERASMUS+ НА ФАКУЛЬТЕТІ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН 18 квітня 2019 року команда сектору академічної мобільності Інституту новітніх технологій та лідерства провела інформаційний семінар на Факульте...
Читати далі...

(04/20/19) 23 – 25 квітня 2019 року у НАУ відбудеться XIV Міжнародна науково-технічна конференція «АВІА-2019».

23 – 25 квітня 2019 року у НАУ відбудеться XIV Міжнародна науково-технічна конференція «АВІА-2019». ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН 1. Секція «Авіація і туризм» Керівник – Балабанов Геннадій Васильович, завідувач кафедри країнознавства і туризму, доктор географічних наук...
Читати далі...

(04/20/19) 16-17 квітня на базі Факультету міжнародних відносин відбулась Міжуніверситетська конференція «Модель Організації Об’єднаних Націй в НАУ 2019».

16-17 квітня на базі Факультету міжнародних відносин відбулась Міжуніверситетська конференція «Модель Організації Об’єднаних Націй в НАУ 2019». На відкритті Генеральної Асамблеї ООН з вітальним словом виступив декан Факультету міжнародних відносин, Заслужений юрист У...
Читати далі...

(04/20/19) Студенти Факультету міжнародних відносин відзначили Всесвітній День Землі

Студенти Факультету міжнародних відносин відзначили Всесвітній День Землі 17 квітня 2019 року студенти Факультету міжнародних відносин НАУ долучилися до загальноуніверситетського святкування Всесвітнього Дня Землі. Бузок, форзицію і абрикос – загалом майже 50 дерев і ...
Читати далі...

(04/20/19) Відбулася зустріч із Другим секретарем із питань культури та інформації та співробітником Відділу культури та інформації

18 квітня 2019 року на Факультеті міжнародних відносин відбулася зустріч із Другим секретарем із питань культури та інформації Хошіно Юічі та співробітником Відділу культури та інформації Кирилом Ярошиком Посольства Японії в Україні. Гості прибули на запрошення декана фак...
Читати далі...

14 березня відбувся випускний магістрів Факультету міжнародних відносин НАУ

14 березня 2019 року в актовій залі Національного авіаційного університету пройшли урочистості з нагоди випуску магістрів Факультету міжнародних відносин НАУ. Захід було відкрито урочистою промовою проректора університету Артура Гудманяна, який побажав випускникам знайти свою дорогу в житті, бути щасливими, побудувати успішну кар’єру, стати гідними спеціалістами у своїй сфері На заході були присутні почесні гості, серед яких Державний секретар Міністерства культури України Ростислав Карандєєв, Керівник патронатної служби Міністерства культури України Вікторія Мулявка, Радник Міністра юстиції України Роман Усенко, Радник директора департаменту міжнародного співробітництва Міністерства оборони України Олег Барабаш.

Відповідно до Наказу Ректора НАУ Володимира Ісаєнка дипломи магістра державного зразка з відзнакою з присвоєнням кваліфікації експерта із зовнішньоекономічних питань, перекладача зі спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» отримали: Марія Гайдай, Ірина Дзигаленко, Олександра Левченко та Ніна Лялікова, Дарія Мухамедова та Данії Черевашко. Дипломи магістра державного зразка з відзнакою з присвоєнням кваліфікації юриста-міжнародника, перекладача зі спеціальності 293 «Міжнародне право» отримали: Марина Головатенко, Владислава Кустура, Анна Мамчур, Владислава Стасів, Марія Якубець, Абоубакар Дао, Патрік Серге Діма та Баргуісса Залле. Дипломи магістра державного зразка з відзнакою з присвоєнням кваліфікації журналіста, фахівця з журналістики зі спеціальності 061 «Журналістика» отримали: Радана Бігун, Анна Калініченко, Крістіна Мазурець, Ганна Пєшкова та Людмила Росік.

Дипломи магістра державного зразка з відзнакою з присвоєнням кваліфікації аналітика консолідованої інформації, перекладача зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» отримали: Вікторія Адамович, Леся Діска, Ілона Зубкіній, Анна Пономаренко, Євгенія Рєзнік, Анна Шестакова та Олеся Заєць. Дипломи магістра державного зразка з відзнакою з присвоєнням кваліфікації туризмознавця, екскурсознавця зі спеціальності 242 «Туризм» отримали: Наталія Баранська, Іванна Лошицька, Валерія Макаревич, Наталя Мальонкіна та Аліна Момонт.

Загалом дипломи з відзнакою отримали 31 випускник. З вітальним словом від випускників виступив Патрік Серге Діма, який подякував навчальному закладу та викладачам за їх кропітку та неоціненну працю у справі підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

До слова були запрошені завідувачі кафедр Факультету міжнародних відносин: Елліна Циховська, Олексій Драчов, Ніна Ржевська, Геннадій Балабанов, Світлана Сіденко, які урочисто привітали випускників своїх кафедр та вручили їм дипломи державного зразка з відповідними кваліфікаціями.

Декан факультету Юрій Волошин привітав випускників, висловивши сподівання, що всіх випускників неодмінно спіткає удача і вони зможуть побудувати гідну кар’єру, міцні сім’ї та не забуватимуть йшли їх студентські роки.

Разом із тим, відповідно до Наказу Ректора НАУ Володимира Ісаєнка за високі успіхи в навчанні, активну участь у науково-дослідній роботі, перемогу в огляді-конкурсі на кращий дипломний роботу, декан вручив Грамоти за всіма спеціальностями за почесне третє місце: Кристині Копій, Альоні Кошелівській, Богдану Амінову, Ілоні Зубкіній, Марії Гайдай, Олександрі Левченко, Анастасії Трофімчук, Тамарі Головко та Дмитру Коту.За друге місце були відзначені: Валерія Макаревич, Людмила Росік, Анна Калініченко, Марина Головатенко та Даніїл Черевашко.

Грамотою Ректора НАУ за перше місце були відзначені: Наталя Мальонкіна, Ганна Пєшкова та Ганна Шестова.Загалом дипломи державного зразка з відзнакою отримали 31 випускник, відзначені Грамотою Ректора НАУ 17 випускників серед 79 випускників – магістрів Факультету міжнародних відносин. Факультет пишається своїми випускниками!

На завершення студентки Марина Добрянська та Анна Дудник подарували своїм старшим товаришам пісню «Україна – це ми», яку виконали у вишиванках.

1

1

1

1

1

1

1

1